Gran cap de setmana per als Balears a El Anillo

Enhorabona a tots i totes per competir i a tots els clubs que heu acudit a gaudir de la competició nacional.
Resultats Duatló Cross
Cadet femení:
– 5 Nora Romero @xtremcalviatriatlo
– 16 Emma Boda @tri.academy_
Cadet masculí:
– 8 Pau Medina @tri.academy_
– 27 Manuel Lares @tri.academy_
– 28 Alvaro Artes @psa_retail_palma_tri
– 31 Hugo Luna @tri.academy_
– 39 Arnau Carrillo @tri.academy_
Junior Femení
– 2 Alia Ibensandiken @xtremcalviatriatlo
Junior masculí
– 9 Miquel Salom @tri.academy_
Juvenil masculí
– 15 Alfonso Pagán @tri.academy_
– 29 Luis Guerrero @tri.academy_
– 31 Daniel Deyà @tri.academy_
– 36 Brais Masques @escolatriatloportocolom
Resultats Campionat d’Espanya ACUATLÓ
Paratriatló:
– 3r Bartomeu Caldentey @escolatriatloportocolom
Cadet femení
– 30 Abigail Marquez @xtremcalviatriatlo
– 36 Marta Torrens @xtremcalviatriatlo
Cadet masculí
– 32 Danil Zhukov
Junior masculí
– 2n Antoni Joan @xtremcalviatriatlo
Juvenil femení
– 10 Maria Barceló @cnllucmajor
Juvenil masculí
– 33 Aleix Alzamora @xtremcalviatriatlo
– 14 Joan Albert @escolatriatloportocolom
Elit femení
– 7 Susana Sevillano @ibizatriatlon
– 9 Ana Soler @xtremcalviatriatlo
– 15 Sofia Hamad @xtremcalviatriatlo
Elit masculí
– 15 Lluis Rodas @rdstriatlo
Resultats campionat d’Espanya de triatló cross
Elit femení:
– 17 Sofia Hamad @xtremcalviatriatlo
– 9 Rosa Salas @xtremcalviatriatlo
– 4 Ana Soler @xtremcalviatriatlo
Elit masculí
– 63 Sima Martinez @xtremcalviatriatlo
Cadet femení
– 6 Nora Romero @xtremcalviatriatlo
– 17 Emma Boda @tri.academy_
– 20 Abigail Marquez @xtremcalviatriatlo
– 41 Marta Torrens @xtremcalviatriatlo
Cadet masculí
– 8 Pau Medina @tri.academy_
– 15 Roberto Almansa @psa_retail_palma_tri
– 35 Hugo Luna @tri.academy_
– 45 Manuel Lares @tri.academy_
– 51 Arnau Carrillo @tri.academy_
– 62 Danil Zhuvok @xtremcalviatriatlo
Junior femení
– 2 Alia Ibensandiken @xtremcalviatriatlo
Junior masculí
– 8 Antoni Joan @xtremcalviatriatlo
– 9 Miquel Salom @tri.academy_
Juvenil femenina
– 5 Maria Barceló @cnllucmajor
Juvenil masculí
– 21 Joan Albert Sastre @escolatriatloportocolom
– 30 Daniel Deyà @tri.academy_
– 31 Aleix Alzamora @xtremcalviatriatlo
– 39 Alfonso Pagan @tri.academy_
– 40 Brais Marques @escolatriatloportocolom
– 45 Luis Gerrero @tri.academy_
– 63 Sergi Garcia @tri.academy_